פוקס סייט כאמור היא חברה המתמקדת בבניית אתרי וורדפרס אך זהו לא השירות היחידי אותו אנו מספקים ללקוחות, יחד עם בניית האתרים יש צורך בשרתי אחסון, לפעמים בעיצוב ייחודי, רכישת וחידוש דומיינים, שירותי ניהול לאתרים לאחר שנבנו, שירותי תיקון ועוד…. בעמוד זה תוכלו לקרוא בקצרה על כל אחד ואחד מהשירותים שאנו מספקים ללקוחותינו.

  • רכישה וניהול דומיינים – דומיין הוא למעשה שם האתר שלכם ואותו יש לרכוש דרך אחד מהרשמים המוסמכים לכך על ידי איגוד האינטרנט הישראלי, את הדומיין אפשר לרכוש לתקופה של שנה עד שנתיים ובכל פעם שהתקופה עומדת להסתיים יש לחדש את הדומיין ולא האתר שלכם ירד מהאוויר ומישהו אחר יוכל לרכוש את הדומיין שלכם עליו עמלתם קשות. פוקס סייט יטפלו לכם ברכישה, ניהול והחידוש של הדומיין במסגרת חבילת ניהול האתר שלכם. למידע נוסף אודות השירות כנסו כאן!
  • שרת אחסון – שרת האחסון הוא למעשה הבית בו יושב האתר שלכם, השרת מספק לקבצים של מערכת הוורדפרס ולבסיס הנתונים שלה מקום וכתובת אי פי אליה כל דפדפן יכול לגשת ולהציג את האתר שלכם, וורדפרס היא מערכת הבנויה על קוד PHP ולכן היא צריכה שרת לינוקס שבו מותקנת מערכת אפצ'י לבסיס הנתונים MYSQL. את שרת האחסון מחדשים בדרך כלל אחת לשנה ושוב כמו במקרה של הדומיין במידה ותשכחו לחדש אותו האתר שלכם ירד מהאוויר. פוקס סייט מציעה שירותי אחסון טובים ובמחירים נוחים, במידה ותרכשו את שרת האחסון שלכם דרכנו אנחנו נהיה אחראים על הטיפול בכל תקלה שיש מול השרת כך שתיחסך לכם ההתמודדות מול ספקי השרתים במידה ויש בעיה. עוד על שתרי אחסון לוורדפרס קראו כאן!
  • בניית האתר- כמובן השירות המרכזי אותו אנחנו מספקים הוא לא אחר מאשר בניית האתר שלכם, פוקס סייט תבנה עבורכם אתר פונקציונאלי ומעוצב במחירים נוחים ומתאימים לכל כיס על פי בחירה באחת מהחבילות שאנחנו מציעים, אנחנו בפוקס סייט מאמינים כי הלקוח צריך לקבל את מרב התמורה על כספו והאתרים שלנו בדרך כלל כוללים התאמה מלאה לטלפונים סלולריים ( שירות שבדרך כלל חברות אחרות גובות עליו בנוסף ) מלבד זאת לאחר הבנייה של האתר שלכם אנחנו נעביר לכם הדרכה מפורטת שבסיומה תוכלו לנהל את האתר שלכם ברמת הזנת התוכן לבד.
  • עיצוב ייחודי – בדרך כלל אנחנו מציעים ללקוחותינו לבחור תבנית מעוצבת ממאגר ענק של מאות תבניות שימושיות וטובות אותן אנו משנים בהתאם לרצון הלקוח ובכך מוזילים עבורכם את מחיר העלות של האתר, אך ישנם לקוחות שמעוניינים בעיצוב ייחודי שבו הם יכולים להוציא לאור את החזון שלהם לאתר, במקרה שכזה יש לעבוד מול מעצבת גרפית שמתמחה בשילוב של UI ו UX ( חווית משתמש לשיפור ההמרות באתר ) בעיצוב, פוקס סייט ישמחו להעניק לכם את שירות זה במחירים נוחים, אך אנחנו גם עובדים עם מעצבים גרפיים חיצוניים כך שאם יש לכם כבר מעצב ואתם רק רוצים שאנחנו נעשה את עבודת הפיתוח אז אין בעיה מבחינתנו. למידע נוסף על השירות כנסו לעמוד עיצוב אתר ייחודי!
  • ניהול האתר – לאחר בניית האתר אנו בפוקס סייט מציעים שירות של ניהול האתר בו אנחנו נבצע עבורכם כל עבודת קוד או, תחזוק, הזנת תוכן, עדכונים ושיפורים באופן שוטף כך שאתם לא תצטרכו לעשות כלום, למידע נוסף כנסו לעמוד ניהול אתרים וגלו מה אתם מקבלים וכמה זה עולה לכם.
  • שירות תיקונים – במידה והחלטתם לנהל את האתר בכוחות עצמכם ולא לרכוש את שירותינו בניהול, תוכלו לרכוש שעות עבודה בתיקונים או שינויים שונים שתרצו לעשות לאתר בעתיד. למידע נוסף אודות שירות זה כנסו לעמוד הבא!
  • חקר מעמיק של מילות מפתח לתחום שלכם – לאחר שתבנו את האתר נוכל לבצע עבורכם חקר מילות מפתח מעמיק בהתאם לתחום העיסוק שלכם בכדי שתוכלו לדעת על אילו מילים כדאי לכם להתמקד ומשם להשיג גולשים ולקוחות שיגיעו לאתר שלכם. למידע נוסף כנסו לעמוד זה