201931.07

5 פלאגינים מומלצים לאבטחה

בין היתרונות הבולטים בבחירה לעשות שימוש במערכת התוכן של וורדפרס בא לידי ביטוי ביכולת שלנו להתקין פלאגינים שהם בעצם כל מיני תוספים שמאפשרים להפוך את האתר שלנו נגיש יותר.

כמובן שעדיף שלא להעמיס יותר מדי פלאגינים וגם לראות שאין התנגשות שיכולה לגרום לכל מיני באגים ותקלות. כמובן שכל אתר חייב להיות מאובטח כדי למנוע פריצות לאתר, גניבת מידע וכדומה, לכן בחרנו לספר לכם על 5 מומלצים לאבטחה.

תוסף Word fence Security

תוסף זה מסייע לשמור על האתר שלנו מוגן מפני כל מיני איומים שיש ברשת. התוסף יודע איך לבלום בזמן אמת כל מיני גניבות ובלתמים ואפילו יודע איך חוסמים כתובות IP ספציפיות ורובוטים שמשתלטים לנו על המערכת.

שומר הסף Sucuri

התוכנה בעצם שומרת על המערכת על ידי סריקת קוד האתר אחת לתקופה במטרה להבין האם הוא נפרץ ואם יש בו כל מיני קודים לא רצויים. כל תנועה שקיימת באתר  עוברת דרך המערכת של התוכנה ובעצם נבדקת לפני שהיא מתאחסנת.

iTHEMES Security

תוסף אשר מציע יותר מ30 דרכים יעילות לאבטח את האתר שלכם. גם אם אתם בטוחים שהאתר שלכם לא פגיע ובנוי בצורה הכי בטוחה שאפשר, תמיד יש דרכי פריצה ולכן מאוד כדאי להתקין את התוסף הזה.

Simple Security firewall

תוסף מעולה שעושה עבורנו את כל העבודה. התוסף יודע איך ליצור חומת אש, לסרוק תוכנות זדוניות, לחסום תנועה לא רצויה ועוד.

תוסף All In One WP Security & Firewall

תוסף שיודע לנעול כניסות שגויות וכל מיני ניסיונות של פריצה למערכת הניהול שלכם. בנוסף, הוא מבצע גיבוי מלא של מסד הנתונים ושולח לכם אותו למייל בכל פעם, מנהל עבורכם הרשאות IP וחסימות, משנה הגדול ויוצר הרשאות תיקיות בשרת.