פוקס סייט היא חברה המספקת שירותי בנייה, פיתוח, ניהול, אחסון, עיצוב ותכנון של אתרים המבוססים על מערכת הוורדפרס. פוקס סייט חרתה על דגלה את הרצון לבנות ללקוחות שלנו אתרים מעוצבים שבנויים נכון מבחינת הקוד וקלים לתפעול גם לאנשים בעלי ידע טכני מועט.

הרקע של חברת פוקס סייט

את חברת פוקס סייט ייסדו יובל דקל ועידו פישמן, שני מקדמי אתרים במקצועם שגילו תשוקה רבה למערכת הוורדפרס ונשאבו פנימה לעולם הבנייה. בתחילת דרכם כל אחד מהם בנה אתרי וורדפס ללקוחות פרטיים באופן נפרד עד שהגיע הרגע בו החליטו לשלב כוחות ולפתוח את פוקס סייט במטרה לתת שירות רחב ומקצועי יותר למתעניינים בבניה של אתר.

היתרונות של חברת פוקס סייט

היתרון הבולט ביותר שיש לנו על חברות בנייה אחרות הוא אותו רקע ממנו החלנו את דרכנו והוא קידום האתרים, רבים לא יודעים זאת אבל קידום אתר מתחיל בבנייה נכונה של האתר מבחינת ניקיון הקוד, מהירות התגובה של האתר, צמצום והקטנת האלמנטים שנמצאים באתר ( תמונות לדוגמא ) ומבנה היררכי נכון ומתוכנן היטב מבחינת מילות מפתח ומיקומם בגוף האתר. את כל אלו יובל ועידו כבר עושים במשך שנים רבות עוד לפני שנכנסו לעולם הבנייה והפיתוח וזהו היתרון אולי הכי משמעותי שיש להם על חברות אחרות שטוענות שהן מבינות את עולם הקידום אבל בפועל יעשו לכם באתר טעויות רבות שיעלו לכם בשלב מאוחר יותר כסף רב כשתצטרכו לשנות את מבנה האתר ולפתוח את הקוד מחדש.

השקפת עולמנו

אנחנו בפוקס סייט מאמינים באתרים שבנויים נכון מבחינת הקוד, באתרים שמותאמים לזמנים הנוכחיים מבחינה טכנולוגית ( אתרים מותאמים לטלפונים סלולריים לדוגמא ), באתרים שנוחים לתפעול לכל משתמש ולא משנה מה הוא הרקע שלו, באתרים בעלי עיצוב יפה שקל לשנות בו דברים במשך השנים, באתרים שמותאמים למנועי החיפוש ובמחיר שווה לכל נפש.

צרו עמנו קשר

משרדי החברה נמצאים במרכז העיר חדרה ברחוב הרברט סמואל 91, אך אנו מספקים שירותים גם ללקוחות שנמצאים בצפון או בדרום הארץ ואפילו לכאלו שנמצאים בחו"ל, באמצעות סקייפ נוכל לקבל מכם את כל המידע והפרטים שנחוצים לנו בכדי לבנות את האתר שלכם.